Çmimi i Guvernatorit për Diplomën më të mirë

Kolegji Universitar i Biznesit njofton të gjithë studentët se:
Banka e Shqipërisë ka shpallur të hapur konkursin “Çmimi i Guvernatorit për Diplomën më të mirë 2021”. Në këtë konkurs Banka e Shqipërisë fton të gjithë studentët e diplomuar gjatë periudhës Tetor 2020 – Shtator 2021 të konkurojnë me temat e tyre të diplomës mbi çështje lidhur me integrimin dhe zhvillmin ekonomik, ekonomiksin monetar e ndërkombëtar, stabilitetin e çmimeve dhe atë financiar, etj.
Për më shumë informacion, www.bankofalbania.org

📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
☎️ 04 24 54 893
📱 069 88 99 999