GJYSMËFINALJA E KAMPIONATIT TË MINIFUTBOLLIT NË KUB 2019

Details

Viti II (M) vs Master kjo është finalja e madhe e Kampionatit të Minifutbollit, KUB 2018-2019

Ditën e djeshme u zhvilluan 2 përballjet e gjysmëfinales midis:
Viti II (M) vs Viti III 11-3 dhe MSc vs Viti I 12-4

Dy skuadrat finaliste fituan me rezultate të thella duke dhuruar emocione dhe spektakël për studentët dhe stafin e pranishëm.

Duke falënderuar të gjitha skuadrat pjesëmarrëse në këtë eveniment madhështor, ju njoftojmë se finalja e madhe do të zhvillohet ditën e shtunë, datë 1 Qershor 2019, ora 11.00 në Kompleksin Sportiv “Loku”

Ju mirëpresim!

61275534_2407494919494962_2094194038843375616_n61335249_2407494839494970_4157412928166821888_n61339828_2407495029494951_1227976749594181632_n61474972_2407494859494968_7418023001163038720_n

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

© University College of Business

Crafted By   Suli SH P K

WeCreativez WhatsApp Support
Our service center will respond to you at any time, just write to us

This website uses cookies!

By clicking “Accept All”, you agree to save personalization files to your device to improve site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts.