Mbledhja e përbashkët online midis Qeverisë Studentore (QS) dhe drejtuesëve të KUB

Momente nga mbledhja e përbashkët online midis Qeverisë Studentore (QS) dhe drejtuesëve të KUB 🏢🌐
Tematika e takimit ishte e përqëndruar në procesin mësimor, ku studentët u njohën me vazhdimin e procesit mësimor online, procesin e provimeve, praktikat profesionale si dhe diplomimet për studentët që përfundojnë studimet këtë vit akademik.
Gjithashtu, përfaqësuesit e QS i njohën drejtuesit me eksperiencën e re që po kalojnë, atë të mësimit online, shqetësimet e tyre sesi do të mbyllet ky vit akademik, etj.