TAKIM ME PRESIDENTIN E KUB

TAKIM ME PRESIDENTIN E KUB

Ditën e sotme u zhvillua një takimi midis Qeverisë Studentore dhe Presidetit të KUB, Prof. As. Dr. Ylber Bezo.
Ky takim u zhvillua në kuadër të një bashkëpunimi të ngushtë midis Qeverisë Studentore dhe Institucionit për aktivitetet dhe problematikat e ndryshme.
Në këtë takim u diskutua dhe rreth axhendës së aktiviteteve, të cilat synohen të realizohen në afatshkurter dhe afatmesem sipas standardit më të larte te mundshem qe institucioni kerkon.
Përfaqësuesit e Qeverisë Studentore u njohën me mbështetjen e pakushtëzuar të institucionit për nismat e ndërmarra nga ana e tyre.