Kolegji Universitar i Biznesit në bashkëpunim me Albanian Skills

Në kuadër të marrëveshjes së bashkëpunimit që Kolegji Universitar i Biznesit ka me Albanian Skills,

Ofrohen për studentët internship apo praktika, të cilët i kanë të nevojshme sidomos studentët të cilet jane duke perfunduar  ciklin Bachelor, apo ciklin Master.

Albanian Skills hap sërisht thirrjen për praktika për studentët të cilët duan të zhvillojnë veten e tyre dhe të fitojne eksperiencë.
Fushat për të cilat është hapur praktika janë:

Digital Marketing
Administration
Journalism

Studentët duhet të dergojnë CV dhe leter motivimi në adresën e emailit a[email protected]gmail.com.
Aplikimet mbyllen me datë 19 Mars

Për më shumë informacion, klikoni KËTU

[ngg src=”galleries” ids=”14″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]