Staf Akademik në “Shkenca Politike” dhe “Marrëdhënie Ndërkombëtare”

Hapen vende Vakante për Staf Akademik në “Shkenca Politike” dhe “Marrëdhënie Ndërkombëtare” në Kolegjin Universitar të Biznesit.

Pozicionet Vakante në:
🔹1 Pozicion në Marredhenie Nderkombetare, me titull shkencor “Doktor Shkencash” (kanditatet mund te kene perfunduar studimet ne Marredhenie Nderkombetare
🔹2 Pozicione në Shkenca Politike, me titull shkencor “Doktor Shkencash” (kanditatet mund te kene perfunduar studimet ne Shkenca Politike ose Humane ne te dy ciklet e studimit)

Kriteret për Aplikim:
🔹Kandidatët duhet të zotërojnë Tituj Shkencorë
🔹Të kenë eksperiencë në mësimdhënie
🔹Me mesatare mbi 8

Dokumentat e nevjoshme:
🔹CV
🔹Kualifikime

Dërgoni aplikimin tuaj në: [email protected]

Kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervista.

📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
☎️ 04 24 54 893
📱 069 88 99 999

KOLEGJI UNIVERSITAR I BIZNESIT!
10 VITE SUKSES! 🎓