The University College of Business announces the dates of the winter season exams for Bachelor, Master and Professional Studies programs.

📚UCB announces the dates for December Exam Season of the First Semester for Bachelor, Integrated Program in Law, Master Studies and Higher Professional Studies programs for all three faculties:

🔹 Faculty of Economics Link 1 Link 2
🔹 Faculty of Law and Political Sciences Link 1 Link 2
🔹 College of Higher Professional Studies

The University College of Business wishes you SUCCESS!

📍 Address: Near the former “Shqiponja” square, Rr. Vangjel Noti, no. 25, Laprakë, Tirana.
📱 069 88 99 999
📧 [email protected]